Konkurs

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest organizowany przez Jati Spółka z o.o. NIP: 6793167576. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą dokonać zakupów w sklepie Jati przy ul. Brandla 1 w Krakowie potwierdzone fakturą wystawioną w okresie 09.05.2022r.-01.07.2022r.

2. Udział w konkursie jest otwarty dla każdego klienta posiadającego numer NIP, który jest potrzebny do wystawienia faktury.

3. Udział w konkursie wiąże się z obowiązkiem zakupu produktów firmy HÄFELE.

4. Zwycięzcą zostaje klient który uzyska w okresie trwania konkursu największą sumaryczną wartość zakupu produktów firmy HÄFELE. Decyzja jury nie podlega odwołaniu.

5. Zwycięzca zostanie zawiadomiony o wygranej przez Jati Spółka z o.o.

6. Dane osobowe o uczestnikach konkursu będą wykorzystane do celów wysłania powiadomień, poinformowania zwycięzcy o zyskach i cenach dystrybucji.

7. Nagrodą dla zwycięzcy będzie uroczysta kolacja, nocleg oraz możliwość skorzystania z sauny na wyłączność w Gospodarstwie Rybackim Pstrągarnia Rózin. Termin do uzgodnienia z organizatorem w okresie maksymalnie do 31.08.2022r.

8. Nagrody nie mogą zostać przekazane ani wymienione na gotówkę.

9. W wypadku wygranej uczestnicy zgadzają się, aby Jati Spółka z o.o., bez dodatkowej zapłaty czy zezwolenia, zamieściła dane dotyczące uczestników, ich imię i nazwisko, nazwę firmy na stronie internetowej / w publikacjach, w celu ogłoszenia wygranych prowadzanego przez nią konkursu oraz do celów marketingowych powiązanych z konkursem.

10. Jati Spółka z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany struktury w trakcie trwania konkursu.

Pozdrawiamy i powodzenia !