Fronty meblowe

Zajmujemy się produkcją frontów meblowych od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie w tej dziedzinie. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości fronty laminowane, lakierowane, fornirowane i foliowane. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów, ale klient detaliczny również znajdzie u nas bogaty wybór wzorów i kolorów.

Melaminowane

Foliowane

Lakierowane

Fornirowane

Zaokrąglone fronty- nowość dla osób z niepełnosprawnością

Zleć wycinanie płyt przez internet

eRozrys

Utwórz konto w eRozrys

Wpisz formatki i zoptymalizuj automatycznie

Odbierz gotowe płyty w naszej siedzibie

Zleć wycinanie płyt przez internet

eRozrys

Najwyższa jakość materiałów

W naszej pracy niezmiennie stawiamy na wysoką jakość, dlatego jako surowca bazowego do wykonywania frontów meblowych używamy wyłącznie płyt najwyższej klasy – dzięki temu mamy pewność, że finalny produkt będzie posiadał najlepsze możliwe parametry.

Nowoczesne wzornictwo oraz praktyczność

Stawiamy na nowoczesny design i śledzimy nowe trendy w branży meblarskiej – inspiracje te znajdują odzwierciedlenie w naszych produktach. Tworzone przez nas fronty są jednak nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne. To także doskonały kompromis pomiędzy jakością, a ceną.

Doświadczenie i profesjonalne doradztwo

Wyspecjalizowaliśmy się w dziedzinie frontów meblowych, których sprzedażą zajmujemy się od wielu lat – przez ten okres zdobyliśmy cenną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym dziś możemy oferować produkty najwyższej jakości. Jeśli szukasz frontów meblowych, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów, skontaktuj się z działem sprzedaży – nasi specjaliści pomogą w dokonaniu odpowiedniego wyboru.